بنایی ساختمان جزئی و کلی | کاشی کاری | گچ کاری | دیوار چینی و ترمیم دیوار

بنایی، تعمیرات جزئی ساختمان و خرده کاری بنایی ساختمان، بسیاری از ما نیاز به یک بنا، گچ‌کار و یا کاشی‌کار را احساس کرده‌ایم. زمانی که سرویس بهداشتی نیاز به تغییرات و نوسازی دارد، زمانی که میخواهیم آشپز خانه ای را بازسازی کنیم، زمانی که دیگر خانه و یا محل کارمان نیاز به تغییرات اساسی دارد، همه ی اینها از مواردی است که این سه حرفه بسیار مهم جلوه می‌کند.

توضیحات خدمت

گاهی ترکیدگی یک لوله ما را وادار می کند که هم بنا، هم گچ‌کار و هم یک کاشی‌کار را به خدمت بگیریم تا محیط کار و یا زندگی ما هرچه سریع تر به حالت عادی خود برگردد. آنچه در باره این سه پیشه مهم است این است که وقتی قرار است یک استاد‌کار ساختمانی برای ما کار کند، دارای چند ویژگی اساسی باشد: خوش‌قول باشد: یعنی در سریع‌ترین زمان ممکن کار را شروع کند و همچنین کار را در کمترین زمان و بهترین کیفیت به سر انجام برساند. دقیق و کار آزموده باشد: کیفیت کار یک گچ‌کار و یا یک کاشی‌کار از آنجایی که کار آنها در معرض دید است بسیار مهم است. اگر کاشی کار دقیق نباشد، یک اشتباه و عدم دقت کوچک، باعث می شود نمای نهایی کار را آنچنان بد جلوه کند که گاهی کارفرما حاضر می شود کار را دوباره به یک استادکار دیگر بسپرد. در این زمان است که وقت، هزینه و انرژی فراوانی صرف شده بی آنکه نتیجه مطلوب حاصل شده باشد. یک گچ‌کاری غیر حرفه ای و ناشیانه نیز باعث می‌شود کار اضافه‌ای به نقاش ساختمان تحمیل شود و گاهی حتی نیاز است که یک دیوار برای بار دوم گچ‌کاری شود کار را تمیز انجام دهد: یعنی زمانی که یک بنا قرار است در یک واحد در حال سکونت کار کند، کار را تمیز انجام دهد و به اصطلاح عامیانه بتواند کار را جارو شده تحویل دهد. در این صورت است که پس از پایان کار ننیازی به تمیز کاری و رفت و روب اضافی نخواهد بود. سامانه متمرکز خدمات ساختمانی (مالتی فیکس) با بکار‌گیری افراد دقیق و کارآزموده در سه حرفه اشاره شده، به ارائه خدمت در زمینه هایی نظیر دیوار چینی،سنگ کاری نمای ساختمان، کنتکس،رفع نم‌زدگی،کچ‌کاری،تعمیر خرابی های پشت‌بام، کاشی‌کاری و ... در سریع ترین زمان، کاری تضمین شده، با کیفیت و تمیز را به شما مشتریان گرامی ارئه می‌دهد.

خدمات ساختمانی و بازسازی مالتی فیکس
[تهران]
  • نوع فعالیت: خدمات
  • خدمات/محصولات : بازسازی، طراحی داخلی، کابینت و کارهای چوبی، بنایی، تاسیسات ، تزئینات داخلی، کاشی کاری، برقکاری ساختمان، لوله کشی آب، نقاشی ساختمان، سیم کشی تلفن، کاغذ دیواری، پارکت، کولر ، پکیج، رادیاتور
  • تلفن: 021-77452062، 0912-2782379
بروز رسانی 3 هفته قبل