خدمات برق ساختمان | تعمیر برق کاری و سیم کشی ساختمان

برق کاری و سیم کشی ساختمان ( خدمات برق ساختمان ) یکی دیگر از خدماتی است که سامانه متمرکز خدمات ساختمانی (مالتی فیکس) در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. در بسیاری از موارد ایرادات و اشکالات پیش آمده در سیستم‌های برق‌کاری و همچنین موارد مرتبط با آن، می‌تواند خطرات و خسارت های جبران‌ ناپذیری را در پی داشته باشد.

توضیحات خدمت

یکی از دلایل اصلی بسیاری از آتش‌سوزی ها در ساختمان های بزرگ اتصالی در تابلوهای برق اصلی و یا حتی تابلوبرق واحدها هستند. بسیاری از سرقت‌ها زمانی رخ می‌دهد که دوربین‌های مداربسته از کار افتاده است.گاهی خرابی و از کار افتادن درب های اتوماتیک و یا آیفون های تصویری نیز ممکن است ورورد افراد متفرقه را به ساختمان را آسان نماید. در برخی موارد کابل‌های قدیمی تلفن در ساختمان و مشخص نبودن مسیر عبوری آنها، هم باعث قطع شدن خطوط تلفن و هم باعث افت کیفیت اینترنت های خانگی adsl می‌شود. گاهی اوقات بسیاری از ما به علت مشغله‌های فراوان برای انجام کارهایی نظیر نصب لوسترها، کلید پریزها، و خرده‌کاری هایی از این دست به دنبال یک برق‌کار می‌گردیم. به علاوه نورپردازی نمای بیرونی، لابی و همچنین فضای سبز ساختمان های بزرگ نیز می‌تواند تاثیر بسزایی در جلوه بصری و زیبایی ساختمان در پی داشته باشد. سامانه متمرکز خدمات ساختمانی (مالتی فیکس) با بکارگیری متخصصان و همچنین افراد خبره و با سابق در تمام موارد اشاره شده جهت طراحی، اجرا و تعمیرات به ارائه خدمت می‌پردازد.

خدمات ساختمانی و بازسازی مالتی فیکس
[تهران]
  • نوع فعالیت: خدمات
  • خدمات/محصولات : بازسازی، طراحی داخلی، کابینت و کارهای چوبی، بنایی، تاسیسات ، تزئینات داخلی، کاشی کاری، برقکاری ساختمان، لوله کشی آب، نقاشی ساختمان، سیم کشی تلفن، کاغذ دیواری، پارکت، کولر ، پکیج، رادیاتور
  • تلفن: 021-77452062، 0912-2782379
بروز رسانی 3 هفته قبل