کابینت | کابینت آشپزخانه | طراحی کابینت آشپزخانه | تعمیر کابینت آشپزخانه

آشپزخانه نیاز به فضای نگهداری زیاد برای انواع لوازم دارد، بنابراین داشتن طرح و نقشه ای مناسب برای کابینت آشپزخانه الزامیست. طراحی کابینت آشپزخانه بدون شک مهم ترین قسمت نقشه ریزی دکوراسیون آشپزخانه هستند. سرویس نصب و تعمیر کابینت رو با بهترین کیفیت و با استفاده از بهترین ابزار و متریال به شما عزیزان از دیگر خدمات مالتی فیکس است.

توضیحات خدمت

همه ما می دانیم که قلب هر خانه ای آشپزخانه  آن است و بدون شک آشپزخانه باید فضایی داشته باشد تا هم زیبا باشد و هم چیدمان وسایل آن باید طوری باشد که شخص در آن احساس آرامش کند. کابینت ها نقش عمده ای در فضای آشپزخانه مان ایفا می کنند و به شما کمک می کند که چگونه نظم و دسترسی تان به تمامی وسایل مهیا شود. کابینت ها در طرح ها و رنگ ها و جنس های مختلفی ساخته شده اند و دست ما برای انتخاب باز است.

کابینت ها به 2 دسته اصلی فلزی و چوبی تقسیم می شوند که نوع چوبی آن خود به سه دسته ی High Glass ،‌ MDF  و ممبران تقسیم می شوند.

کابینت آشپزخانه: ام دی اف

این نوع کابینت به علت گستردگی زیاد، نیاز به معرفی چندانی ندارد. مزایای کابینت MDF عبارتند از زیبایی ظاهری، تنوع در رنگ و هماهنگی با دیگر وسایل منزل، مقاومت در برابر ضربه و عایقی مناسب در برابر صداست و معایب آن قیمت بالا و همچنین صرف مدت زمان بیشتر برای ساخت و نصب می باشد.

کابینت آشپزخانه: های گلاس

کابینت های هایگلس هم ترکیب شان مانند کابینت های MDF می باشد با تفاوت اینکه سطح آنها براق هستند و زیبایی دو چندانی دارند. کابینت های گلاس کابینتی بسیار پرطرفدار است که امروزه در اکثر خانه های ایرانی از این نوع کابینت استفاده می شود. این کابینت دارای روکشی براق است که در رنگ های مختلف و گاهی با طرح های جذاب به بازار عرضه می شود.

کابینت آشپزخانه: ممبران

نسل جدیدی از کابینت های کلاسیک است که بر روی آن با طرح های مختلف با دستگاه CNC حکاکی صورت می گیرد و بعد از حکاکی لایه ای ضد آب بر روی آن قرار می گیرد و به اسم کابینت های سه بعدی نیز معروف است. برای افرادیکه به طرح ها و نقش های کلاسیک علاقه زیادی دارند و می خواهند این نقوش در تمام خانه دیده شود. برای این افراد استفاده از کابینت ممبران در آشپزخانه پیشنهاد می شود. کابینتی کلاسیک که دارای نقوش خاص است.

خدمات ساختمانی و بازسازی مالتی فیکس
[تهران]
  • نوع فعالیت: خدمات
  • خدمات/محصولات : بازسازی، طراحی داخلی، کابینت و کارهای چوبی، بنایی، تاسیسات ، تزئینات داخلی، کاشی کاری، برقکاری ساختمان، لوله کشی آب، نقاشی ساختمان، سیم کشی تلفن، کاغذ دیواری، پارکت، کولر ، پکیج، رادیاتور
  • تلفن: 021-77452062، 0912-2782379
بروز رسانی 3 هفته قبل