طراحی دکوراسیون داخلی، معماری و طراحی داخلی منزل و بازسازی ساختمان های مسکونی و تجاری

طراحی دکوراسیون داخلی و یا به تعبیری دیگر معماری داخلی آفرینش فضاست، فضایی که در عین زیبا و خاطره انگیز بودن عملگرا و کارآمد نیز باشد.در واقع طراح با تنیدن اصول فنی و تخصصی معماری داخلی با حس زیبایی شناسی، فضایی را ایجاد می کند که بیانگر هویت، نیاز، درک و خواسته های مخاطبش است. طراحی دکوراسیون داخلی منزل در سامانه متمرکز خدمات ساختمانی (مالتی فیکس) ترکیبی ازحرفه های مختلف، هنر و صنعت است.

توضیحات خدمت

طراحی دکوراسیون داخلی و معماری داخلی حلقه اتصال میان معماری و طراحی داخلی و به عبارتی هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ‌ها، اثاثیه و سایر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه است.

بسته به کاربری تعریف شده و یا خواسته شده بنا ٬ تفکیک فضاهای داخلی بنا یا اثر معماری به فضاهای مختلف از قبیل( اتاق کار ٬ اتاق خواب ٬ هال ٬ پذیرایی ٬ آشپزخانه و مانند اینها در کاربری مسکونی) ؛ (یا اتاق مدیر ٬ اتاق انتظار ٬ سالن کنفرانس و... در کاربری اداری )؛ به همین ترتیب کاربری های تجاری ٬خدماتی ٬نمایشگاهی و موارد مشابهی که غالبا تفکیک ریز فضاهایشان با استفاده از مولفه کف وسقف و دیوارها صورت می پذیرد٬در حوزه ی عمل سامانه متمرکز خدمات ساختمانی (مالتی فیکس) است.

مالتی فیکس بر آن است تا در طراحی فضای داخلی دو مقوله: کاربرد فضا، و احساس و تأثیری که فضا بر استفاده کننده داشته باشد را مد نظر قرار دهد.

ای خدمت دربرگیرنده طیف گسترده‌ای از مکان ها است از جمله: منازل، مراکز خرید، فروشگاه، فروشگاه ها، فضاهایی نمایشگاهی، دفاتر شرکت‌ها، بیمارستان‌ها، اماکن پزشکی، آزمایشگاه‌ها، اماکن تفریحی، هتل‌ها، متل‌ها، تفرجگاه‌ها، کافه‌ها، رستوران‌ها، باشگاه‌های ورزشی، ادارات دولتی، موسسات مالی (بانک‌ها و تعاونی‌های اعتباری)، مدارس و دانشگاه‌ها، آرایشگاه‌ها، امکانات مذهبی و مراکز صنعتی

خدمات ساختمانی و بازسازی مالتی فیکس
[تهران]
  • نوع فعالیت: خدمات
  • خدمات/محصولات : بازسازی، طراحی داخلی، کابینت و کارهای چوبی، بنایی، تاسیسات ، تزئینات داخلی، کاشی کاری، برقکاری ساختمان، لوله کشی آب، نقاشی ساختمان، سیم کشی تلفن، کاغذ دیواری، پارکت، کولر ، پکیج، رادیاتور
  • تلفن: 021-77452062، 0912-2782379
بروز رسانی 3 هفته قبل