تعویض درب ضد سرقت | تعویض درب داخلی ساختمان بدون تخریب

اساسا مهمترین مسئله در تغییر درب چوبی ورودی به درب ضدسرقت و همچنین درب های داخلی منزل بنایی است. ما در سامانه متمرکز خدمات ساختمانی (مالتی فیکس) این مشکل را حل کردیم. همچنین درب داخلی و درب سرویس بهداشتی نیز یکی از عوامل بسیار تاثیر گذار در دکوراسیون داخلی منازل است و داشتن یک درب زیبا و دارید کارایی مناسب با موارد استفاده می تواند تغییر زیادی در استایل و کارایی خانه شما به وجود آورد.

توضیحات خدمت

درب ضد سرقت به دلیل ساختاری که دارا است نسبت به درب های معمولی مقاوم تر و دارای امنیت بسیار بالاتری است. درب ضد سرقت از نظر ساختار کلی، قفل، لولا و جنس با درب های معمولی متفاوت است. قفل ها در درب ضد سرقت بسیار تقویت شده اند و تقریبا در صورت قفل شدن غیر قابل باز کردن هستند. درب های ضد سرقت علاوه بر این که امنیت خانه را در برابر سرقت تامین می کنند باید ویژگی های دیگری از قبیل آتش پاد بودن، عایقی برای گرما و سرما، رطوبت و صدا نیز باشند.

از طرفی دیگر انتخاب مدل مناسب برای درب های داخلی یکی از عوامل بسیار تاثیر گذار در دکوراسیون داخلی منازل است. زیرا داشتن یک درب زیبا با یک رنگ مناسب فضای مورد نظرتان می تواند تغییر زیادی در استایل خانه شما به وجود آورد. این درب ها در مدل های متنوعی تولید می شوند که شما میتوانید متناسب با دکوراسیون داخلی منزتان، درب داخلی مورد نظرتان را انتخاب کنید. نکته دیگری که در مورد انتخاب مدل مناسب برای درب ها باید بدانید این است که در انتخاب درب باید به عواملی از جمله استایل، جنس مواد، عایق صدا بودن، عایق رطوبت بودن، جهت باز شدن و کیفیت لولا نیز توجه نمایید.

برای انتخاب و تعویض درب داخلی یا درب ضد سرقت اولین قدم اندازه گیری وضع موجود است که مهمترین فاکتور آن سایز داخل به داخل چهار چوب موجود می باشد و بر اساس اندازه چهار چوب درب میتوان وضعیت را به سه دسته تقسیم نمود .

۱- چنانچه اندازه داخل به داخل چهار چوب موجود بیشتر از ۱۲۰ سانتی متر باشد در این حالت بدلیل اینکه سایز درب ضد سرقت معمولا”تا ۱۲۰ سانتی متر نمود ثانیا” قسمت اضافه را با مصالح بنایی یا قوطی فلزی پر نمود ؛راه دوم این است که از درب ضد سرقت یک ونیم لنگه یا دو لنگه با سایز سفارشی به اندازه محل موجود استفاده نمود.

۲-چنانچه اندازه داخل به داخل چهار چوب موجود بین ۱۲۰ تا ۱۲۰ سانتی متر است در این حالت بهترین روش سفارش درب ضد سرقت درست به اندازه وضعیت موجود است که البته ممکن است همه تولید کنندگان چنین سفارشی را قبول نکند ولی شرکت آشیان در آمادگی قبول سفارش روی هر سایز درب را دارد چنانچه بخواهیم از درب ضد سرقت استاندارد سایز ۲۱۰ سانتیمتر استفاده کنیم می توان اضافه سایز ۱۲۰ تا ۱۱۰ سانتیمتر را با قوطی فلزی پر نمود.

۳-چنانچه سایزدرب  موجود بین ۶۱۰ تا ۱۰۵ سانتی متر باشد در این حالت که بهترین روش ساخت درب ضد سرقت به سایز موجود است و یا میتوان از درب ضد سرقت سایز ۱۱۰ سانتی متر استفاده نمود به شرط اینکه یک طرف چهار چوب موجود توسط نصاب درب با دقت بریده و جدا گردد و بهتر است در این حالت چهارچوب موجود سمت قفل بریده شود که درب ضد سرقت روی چهار چوب سمت لولای قدیم نصب گردد که دارای استحکام بیشتری خواهد بود .

۴-چنانچه سایز داخل چهار چوب موجود کمتر از ۱۰۵ سانتی متر است در این حالت ساخت درب ضد سرقت به سایز موجود پیشنهاد نمی گردد چرا که سایز درب ورودی بسیار کوچک خواهد شد و پیشنهاد می گردد کل چهار چوب موجود بریده و بیرون آورده شده واز درب ضد سرقت سایز استاندار ۱۱۰*۲۱۰ سانتیمتر استفاده شود .

در کل موارد فوق بدلیل اینکه ممکن است تخریب و یا با پر کردن محل داشته باشیم و برای پوشاندن چهار چوب قدیم و اثرات تخریب پیشنهاد می گردد از روکوب چوبی روی چهار چوب درب ضد سرقت استفاده گردد البته انتخاب سایز روکوب می بایستی با نظر کارشناس طوری انتخاب گردد که کلیه ایرادهای تخریب و چهار چوب قدیم را بپوشاند.

همچنین در کلیه موارد فوق استفاده از دربهای ضد سرقت طرح چینی که دارای ستایز ۱۰۵*۲۱۰هستنند پیشنهاد نمی گردد چون معمولا”چهار چوب دربهای ضد سرقت چینی طرح دار بوده و امکان نصب روکوب را از نصاب درب ضد سرقت صلب می نماید.

خدمات ساختمانی و بازسازی مالتی فیکس
[تهران]
  • نوع فعالیت: خدمات
  • خدمات/محصولات : بازسازی، طراحی داخلی، کابینت و کارهای چوبی، بنایی، تاسیسات ، تزئینات داخلی، کاشی کاری، برقکاری ساختمان، لوله کشی آب، نقاشی ساختمان، سیم کشی تلفن، کاغذ دیواری، پارکت، کولر ، پکیج، رادیاتور
  • تلفن: 021-77452062، 0912-2782379
بروز رسانی 3 هفته قبل